„Palankaus vėjo malūnėliai“ – Kaziuko mugėje Vilniuje

„Palankaus vėjo malūnėliai“
Tryliktą kartą kviečiame džiaugsmingai pradėti pavasarį ir įsigyti „Palankaus vėjo malūnėlį“, kuris ne tik užtikrins gerą nuotaiką, bet ir atpūs palankaus vėjo gūsį onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams.

Jūsų lauksime Kaziuko mugėje kovo 8-10 dienomis prie Vilniaus katedros varpinės bokšto!

Kviečiame dalintis šiuo kvietimu savo tinklaraščiuose, socialiniuose tinkluose, elektroniniu paštu. Ateikite su draugais – kartu sukelkime palankaus vėjo gūsį sergantiems vaikams!

Dalinkitės malūnėlių nuotraukomis ir nepamirškite grotažymės #PalankausVėjoMalūnėliai.

Facebook renginys – „Palankaus vėjo malūnėliai“ Kaziuko mugėje Vilniuje

Beje, gal norite porai valandų prisijungti prie mūsų ir padėti skleisti palankų vėją? Tradiciškai Kaziuko mugei buriame komandą.

Labdaros ir paramos fondo „Rugutė“ palapinę su dideliais aukštai iškeltais „Palankaus vėjo malūnėliais“ rasite maždaug čia:

2016 m. Kaziuko mugės akimirkos:

Apie labdaros ir paramos fondą „Rugutė“:
Labdaros ir paramos fondą „Rugutė“ 2004 metais įkūrė Edita ir Dainoras Abrukauskai, netekę savo dukrelės Rugilės. Šio fondo tikslas – teikti labdarą vaikams, sergantiems ir sirgusiems onkologinėmis ligomis, jų šeimoms bei remti onkologijos mokslo ir praktikos vystymą. Fondas kaupia teisinę, socialinę, medicininę informaciją, reikalingą žmonėms, auginantiems onkologinėmis ligomis sergančius vaikus, skatina su piktybinėmis ligomis susidūrusių šeimų bendravimą ir dalinimąsi patirtimi, bendradarbiauja su kitais šioje srityje dirbančiais Lietuvos ir užsienio fondais bei organizacijomis.
Daugiau informacijos apie labdaros ir paramos fondą „Rugutė“: www.rugute.lt ir www.facebook.com/rugute

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.