Apie

„Palankaus vėjo malūnėliai“

„Palankaus vėjo malūnėliai“ – tradicija tapęs gero vėjo pranašas tiek onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams, tiek juos įsigijusiems.
Malūnėlius 2009 m. sugalvojo, pagamino ir Kaziuko mugėje pradėjo pardavinėti būrelis draugų, kolegų ir bendraminčių. Visą gautą pelną jie skyrė labdaros ir paramos fondui „Rugutei“. Šauni kompanija šią akciją tęsė 2010 m. ir 2011 m. Nuo 2013 m. „Palankaus vėjo malūnėlių“ akciją organizuoja labdaros ir paramos fondas „Rugutė“.
Rankų darbo malūnėlio kotelis yra medinis, o sparneliai pagaminti iš plastiko. Kiekvieno malūnėlio kotelis yra unikalus. Kotelius piešia, tapo ir kitaip papuošia tiek onkologinėmis ligomis sergantys vaikai, tiek „Rugutės“ savanoriai ir draugai.
Už „Palankaus vėjo malūnėlius“ surinktos lėšos skiriamos vaikams, sergantiems onkologinėmis ligomis.

Jei turite idėjų ar klausimų, rašykite info@palankausvejomaluneliai.lt
Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“

Apie labdaros ir paramos fondą „Rugutė“:
Labdaros ir paramos fondą „Rugutė“ 2004 metais įkūrė Edita ir Dainoras Abrukauskai, netekę savo dukrelės Rugilės. Šio fondo tikslas – teikti labdarą vaikams, sergantiems ir sirgusiems onkologinėmis ligomis, jų šeimoms bei remti onkologijos mokslo ir praktikos vystymą. Fondas kaupia teisinę, socialinę, medicininę informaciją, reikalingą žmonėms, auginantiems onkologinėmis ligomis sergančius vaikus, skatina su piktybinėmis ligomis susidūrusių šeimų bendravimą ir dalinimąsi patirtimi, bendradarbiauja su kitais šioje srityje dirbančiais Lietuvos ir užsienio fondais bei organizacijomis.
Daugiau informacijos: www.rugute.lt ir www.facebook.com/rugute