2009 metų akcija

2009 m. „Palankaus vėjo malūnėlių“ plakatas

Kovo 6-8 dienomis Kaziuko mugėje vykusi „Palankaus vėjo malūnėlių“ akcija net esant žvarbiam orui į visų širdis atpūtė beribes šypsenas. Šypsojosi organizatoriai, šypsenomis dalijosi pirkėjai.
Bendraminčių komanda, kupina veržlių idėjų ir geranoriškumo, su didžiausiu polėkiu pardavinėjo pačių pagamintus vėjo malūnėlius, susidomėjusiems žmonėms nuoširdžiai pasakojo apie „Rugutę“.

„Palankaus vėjo malūnėlių“ akcija tapo pavyzdžiu, kad, turint idėją ir ja tikint, galima padaryti itin daug: atpūsti gūsį optimizmo, vidinio džiugesio, išbaidyti kurmius ir padovanoti beribę meilę vaikams. Draugiškos gerumo akcijos metu buvo surinkta 8400 Lt.

Įvykus akcijai mintimis ir jausmais pakvietėme pasidalinti akcijos organizatorius ir dalyvius:

Justė:
Toks didelis, geras, šiltas jausmas, kai visi patampa vieningi, kai visi serga už kiekvieną parduodamą malūnėlį, kai džiaugiasi, dalina šypsenas. Kai pamatai per kelias dienas tiek gerų žmonių, atrandi drauguose tai, ko seniai nematei. Ir savyje taip pat. Tada supranti, koks geras jausmas daryti nesavanaudišką darbą, juolab, kad jis skirtas mažiesiems ligoniukams…

Tadas:
Ši akcija visų pirma davė daug linksmumo ir malonaus laiko. Ir pardavėjai, ir praeiviai, ir pirkėjai buvo smagiai nusiteikę. Finansinė parama gavosi lyg „tarp kitko“. Svarbiausia – jausmas, kad kažkam rūpi, kad vieni kitiems padedam.

Agnė:
Sunku ką nors rašyti, nes viskas gali skambėti banaliai. Bet man mieliausi buvo keli dalykai:
1. Pačiai atrasti santykį su tuo, kas yra remti sergančius vaikučius, ką reiškia organizuoti tokią akciją;
2. Svarbiausia buvo, kad patikėjau, kad tokiu sunkiu Lietuvai metu yra daug gerumo ir neabejingumo, grįžo tikėjimas ir pasitikėjimas žmonėmis…

Ieva:
Kai draugai pasiūlė prisidėti prie šios akcijos, nei akimirkai nesudvejojau. Buvo nuostabus jausmas padėti vaikučiams, žinoti, kad nors truputėlį gali prisidėti, kad būtų geriau. Atrodo, kad tiek nedaug reikia norint padėti kitiems ir pačiai jaustis laimingesnei. Visiems linkiu tokio jausmo!

Rasa:
Buvo labai gera padėti vaikams ir pradžiuginti žmones vėjo malūneliais.
Ieva:
Kartais maži ir nuoširdūs darbai gali padaryti labai daug. Galutinai įsitikinau, kad Lietuvoje yra labai daug gerų žmonių, norinčių padėti kitiems. Smagu, kad akcija pavyko ne tik dėl surinktų lėšų, bet svarbiausia dėl žmonių parodyto dėmesio ir supratingumo. Ačiū jiems! Džiaugiuosi galėjusi prisidėti prie šios akcijos ir nesvarbu, kad šalo rankos ar kimo balsas, jaučiuosi pakylėta!

Monika ir Paulius:
Svarbiausia – buvo be galo, be krašto smagu! Kai nusprendėme prisijungti prie akcijos, manėme, kad darysime gerą darbą. Pasirodo – tai toli gražu ne darbas! Tai – grynų gryniausias malonumas! Labai džiaugiamės, kad tai, ką mums daryti buvo taip gera ir smagu, suteikė džiaugsmo ir kitiems. Labai Jums visiems ačiū už nuostabias emocijas ir šviesias mintis.
P.S. Tegul „Rugutės Namus“ aplanko Džiaugsmo ir Laimės fėjos!

Lauras:
Gera daryti gerus darbus… Mes gerai praleidome laiką ir nuoširdžiai tikiu, kad visa tai, kas telpa žodyje laimė, vėjas nuneš tiems, kam to labai reikia.

Jolanta:
Vaikystėje turėjau svajonę dalyvauti Kaziuko mugėje kaip prekeivė. Svajonė išsipildė. Svajonė įgavo prasmę. Džiaugiuosi, kad galėjau maža dalele prisidėti prie šio kilnaus tikslo. Trūksta žodžių apsakyti tai, ką jaučiu. Gera žinoti, kad yra žmonių, kurie turi tokių nuostabių idėjų. Idėjų, kurių įgyvendinimas padės vaikučiams.
Laura:
Smagu prisidėti prie gero darbo! Šauni kompanija susirinko – susibendravome, susidraugavome, prasiplėtė akiratis. Tikiuosi, kad bendrausime ir toliau prisidėdami prie šaunių idėjų.

Tekstas ir nuotraukų galerija – labdaros ir paramos fondo „Rugutė“ tinklalapyje.

2 thoughts to “2009 metų akcija”

Comments are closed.