„Palankaus vėjo malūnėlių“ dirbtuvės 2024

Kviečiame kurti „Palankaus vėjo malūnėlius“

Lai vėl pakyla palankus vėjas!

„Palankaus vėjo malūnėliai“ – paramos akcija, kurios metu gaminami originalūs vėjo malūnėliai. Šie malūnėliai jau penkiolika metų simbolizuoja labdaros ir paramos fondo „Rugutė“ tikėjimą, vienybę ir paramą vaikams, sergantiems onkologinėmis ligomis.

Kas gamina? Gamina visi, kurie yra atsakingi, kruopštūs ir tiki, kad savanorystė gali pakeisti pasaulį.

Kur ir kada gamina? „Rugutės namuose“ (P. Smuglevičiaus g. 45, Vilnius) šeštadieniais ir sekmadieniais iki vasario 25 d. kovo 3 d. nuo 11 val. iki 16 val.

Koks tikslas? Pagaminti malūnėliai žadina pavasarį Kaziuko mugės metu ir siekia, kad kiekvienų namų balkone ar kieme suktųsi baltasparniai malūnėliai, skleisdami palankų vėją sergantiems vaikams.

Gamybą pradedame sausio 20 ir 21 dienomis. Šį savaitgalį pirmiausiai klijuosime ir dažysime viena spalva kotelius.

Į dirbtuves būtina registracija el. paštu info@palankausvejomaluneliai.lt.

Daugiau informacijos apie akciją skelbsime Facebook puslapiuose Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“ ir Palankaus vėjo malūnėliai.

Petys į petį už vaikus, sergančius onkologinėmis ligomis!

Iki susitikimo dirbtuvėse!
#PalankausVėjoMalūnėliai

2016 m. Kaziuko mugės akimirkos:

Apie labdaros ir paramos fondą „Rugutė“:
Labdaros ir paramos fondą „Rugutė“ 2004 metais įkūrė Edita ir Dainoras Abrukauskai, netekę savo dukrelės Rugilės. Šio fondo tikslas – teikti labdarą vaikams, sergantiems ir sirgusiems onkologinėmis ligomis, jų šeimoms bei remti onkologijos mokslo ir praktikos vystymą. Fondas kaupia teisinę, socialinę, medicininę informaciją, reikalingą žmonėms, auginantiems onkologinėmis ligomis sergančius vaikus, skatina su piktybinėmis ligomis susidūrusių šeimų bendravimą ir dalinimąsi patirtimi, bendradarbiauja su kitais šioje srityje dirbančiais Lietuvos ir užsienio fondais bei organizacijomis.
Daugiau informacijos apie labdaros ir paramos fondą „Rugutė“: www.rugutė.lt

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.