Kviečiame kurti „Palankaus vėjo malūnėlius“

Pasiruošimas akcijai „„Palankaus vėjo malūnėliai““

Pavasaris greičiau ateina, kai kuriame „Palankaus vėjo malūnėlius“. Iki pat pavasario su būriu pagalbininkų pjausime, gręšime, šlifuosime, dažysime, marginsime, ornamentais puošime ir kitaip gražinsime malūnėlių kotelius. Kovo mėnesį malūnėlius parduosime Kaziuko mugėje Vilniuje ir Kazimiero mugėje Kaune ir taip padėsime onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams. Prisijunkite!

Dirbsime iki kovo mėnesio šeštadieniais (sausio 16, 23, 30, vasario 6, 13, 20, 27) ir sekmadieniais (sausio 17, 24, 31, vasario 7, 14, 21, 28) nuo 11 val. iki 18 val. „Rugutės namuose“ (P. Smuglevičiaus g. 45, Vilnius). Papildyta: dirbtuvės vyks ir vasario 16 d.

Visų labai laukiame – kuo bus daugiau autorių, tuo įvairesni bus malūnėliai. Visas priemones darbui duosime. Jūs tik ateikite ir atsiveskite draugų.

Laukiame Jūsų pagalbos, idėjų ir laiškų!

Registruokitės ir visais klausimais rašykite el. paštu info@palankausvejomaluneliai.lt

20150208-IMG_2545

„Palankaus vėjo malūnėliai“ – tradicija tapęs gero vėjo pranašas tiek onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams, tiek juos įsigijusiems. 2009 m. būrelio bendraminčių pradėtą akciją organizuoja labdaros ir paramos fondas „Rugutė“. Rankų darbo malūnėlio kotelis yra medinis, o sparneliai pagaminti iš plastiko. Kiekvieno malūnėlio kotelis yra unikalus. Kotelius piešia, tapo ir kitaip papuošia tiek onkologinėmis ligomis sergantys vaikai, tiek „Rugutės“ savanoriai ir draugai. Už „Palankaus vėjo malūnėlius“ surinktos lėšos skiriamos vaikams, sergantiems onkologinėmis ligomis.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.