„Swedbank“ darbuotojų sukurti „Palankaus vėjo malūnėliai“

„Swedbank“ geras darbas Vasarą svečiavomės kasmetinėje „Swedbank“ darbuotojų šventėje. Šventės metu visi dalyviai buvo kviečiami padaryti gerą darbą. Šiemet „Swedbank“ darbuotojai nusprendė padėti onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams. Visi norintys gamino ir margino „Palankaus vėjo malūnėlius“. O norinčių buvo daug!

Tradiciškai „Palankaus vėjo malūnėlių“ galima įsigyti Kaziuko ir Kazimiero mugėse kovo mėnesį. Iki pavasario dar liko pusmetis, o įsigyti „Swedbank“ darbuotojų sukurtų „Palankaus vėjo malūnėlių“ ir padaryti gerą darbą galite jau dabar!

Jei norite įsigyti „Palankaus vėjo malūnėlį“, parašykite mums info@palankausvejomaluneliai.lt.

„Palankaus vėjo malūnėliai“ – tradicija tapęs gero vėjo pranašas tiek onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams, tiek juos įsigijusiems. 2009 m. būrelio bendraminčių pradėtą akciją organizuoja labdaros ir paramos fondas „Rugutė“. Rankų darbo malūnėlio kotelis yra medinis, o sparneliai pagaminti iš plastiko. Kiekvieno malūnėlio kotelis yra unikalus. Kotelius piešia, tapo ir kitaip papuošia tiek onkologinėmis ligomis sergantys vaikai, tiek „Rugutės“ savanoriai ir draugai. Už „Palankaus vėjo malūnėlius“ surinktos lėšos skiriamos vaikams, sergantiems onkologinėmis ligomis.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.