„Palankaus vėjo malūnėliai“ – vėl festivalyje „Roko naktys“

Roko naktys 2015
Roko naktys 2015
Liepos 31 d. – rugpjūčio 1 d. „Palankaus vėjo malūnėliai“ vėl grįš į Zarasus – antrą kartą suksis festivalyje „Roko naktys“.

Jei atvyksite į festivalį „Roko naktys“, nuo 10 val. iki 19 val. užsukite į mūsų palapinę! Pabendrausime, papasakosime apie „Rugutę“ ir „Palankaus vėjo malūnėlių“ istoriją. Galėsite padaryti gerą darbą – malūnėlio kotelį išmarginti originaliais piešiniais arba įsigyti jau išmargintų malūnėlių, kuriuos gamino ir margino kasmetinėje „Swedbank“ šventėje šio banko darbuotojai.

„Palankaus vėjo malūnėliai“ – labdaros ir paramos fondo „Rugutė“ organizuojama akcija. Rankų darbo malūnėlio kotelis yra medinis, o sparneliai pagaminti iš plastiko. Kiekvieno malūnėlio kotelis yra unikalus. Kotelius piešia, tapo ir kitaip papuošia tiek onkologinėmis ligomis sergantys vaikai, tiek „Rugutės“ savanoriai ir draugai. Visos lėšos, gautos pardavus „Palankaus vėjo malūnėlius“ yra skiriamos onkologinėmis ligomis sergančius vaikus ir jų šeimas globojančiam labdaros ir paramos fondui „Rugutė“.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.