„Palankaus vėjo malūnėliai“ – festivalyje „Roko naktys“

„Palankaus vėjo malūnėlis“ – festivalyje „Roko naktys“Rugpjūčio pradžioje „Palankaus vėjo malūnėliai“ sukosi festivalyje „Galapagai“. Vėl grįžtame į Zarasus! Rugpjūčio 15-16 dienomis „Rugutės“ palapinė ir „Palankaus vėjo malūnėlių“ tapymo dirbtuvės įsikurs festivalyje „Roko naktys“!

Jei būsite festivalyje, užsukite! Pabendrausime, papasakosime apie „Rugutę“ ir „Palankaus vėjo malūnėlių“ istoriją. Žinoma, galėsite įsigyti patikusį „Palankaus vėjo malūnėlį“ arba sukurti norimą jo kotelio paveikslą patys.

„Palankaus vėjo malūnėliai“ – tradicija tapęs gero vėjo pranašas tiek onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams, tiek juos įsigijusiems. Rankų darbo malūnėlio kotelis yra medinis, o sparneliai pagaminti iš plastiko. Kiekvieno malūnėlio kotelis yra unikalus. Kotelius piešia, tapo ir kitaip papuošia tiek onkologinėmis ligomis sergantys vaikai, tiek „Rugutės“ savanoriai ir draugai. Visos lėšos, gautos pardavus „Palankaus vėjo malūnėlius“ yra skiriamos onkologinėmis ligomis sergančius vaikus ir jų šeimas globojančiam labdaros ir paramos fondui „Rugutė“.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.