„Palankaus vėjo malūnėliai“ vėl suksis festivalyje „Galapagai“!

Festivalis „Galapagai“Liepos 24-25 dienomis „Palankaus vėjo malūnėliai“ jau antrą kartą suksis tarptautiniame muzikos ir pramogų festivalyje „Galapagai“, kuris vyks Zarasuose.

Kviečiame užsukti į mūsų palapinę, kurioje veiks „Palankaus vėjo malūnėlių“ dirbtuvės. Įprastai tokios dirbtuvės veikia prieš Kaziuko ir Kazimiero muges. Galėsite padaryti gerą darbą – malūnėlių kotelius išmarginti originaliais piešiniais arba įsigyti jau išmargintų malūnėlių, kuriuos gamino ir margino kasmetinėje „Swedbank“ šventėje šio banko darbuotojai.

Jei planuojate apsilankyti festivalyje „Galapagai“, užsukite pas mus! Mus rasite Pramogų zonoje abi festivalio dienas nuo 10 val. iki 19 val.

„Palankaus vėjo malūnėliai“ – labdaros ir paramos fondo „Rugutė“ organizuojama akcija. Rankų darbo malūnėlio kotelis yra medinis, o sparneliai pagaminti iš plastiko. Kiekvieno malūnėlio kotelis yra unikalus. Kotelius piešia, tapo ir kitaip papuošia tiek onkologinėmis ligomis sergantys vaikai, tiek „Rugutės“ savanoriai ir draugai. Visos lėšos, gautos pardavus „Palankaus vėjo malūnėlius“ yra skiriamos onkologinėmis ligomis sergančius vaikus ir jų šeimas globojančiam labdaros ir paramos fondui „Rugutė“.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.